Stop nudným ponožkám, jsou tady Royal Socks pod každý vánoční stromeček!

Myslíš si, že ponožky jsou ta poslední věc, kterou by chtěl člověk najít pod stromečkem? Tak věř, že i ponožky můžou být pořádně IN a pod vánočním jehličnanem nadělat hromadu radosti!

Praktické překvápko není nuda

Vymyslet každý rok pro své nejbližší vánoční dárek, který doopravdy využijí, není žádná legrace. Ostatně možná i ty sama víš, že některé dary skončí po chvilce někde v koutě, kde se na ně akorát práší. Ponožky nemají úplně dobrou reputaci, ale na jednom se určitě shodneme – nikdy jich není dost! Vyzkoušej nyní zapomenout na hnědé hrůzy z tržnice a představ si, že existují české ponožky, jenž jsou pohodlné, barevné a v porovnání se vším, co znáš, vážně moderní.

Fusky se smyslem pro humor

Proč kupovat ponožky bílé či černé, když jsou Royal Socks dostupné v tolika barvách a provedeních! Ponožky pro všechny dokáží pobavit už na první pohled, což se hodí nejen pod zmíněným stromečkem, ale také v případě, kdy nechce být obdarovaný člověk v oblékání věčně za nějakou šedou myšku. Dej přednost kvalitě a daruj fusky, co jsou IN. Pestrost barev v zimě potěší na duši a kvalitní zpracování zajistí, že ťapičky zůstanou v suchu a teple.

Barevné ponožky nejsou hřích

Kvalitní české Royal Socks vyhovují každé situaci. Hodí se jak do kalsických bot tak do sportovních tenisek a vždy vypadají stylově! Royal Socks se zaslouží o vyškrtnutí tohoto jinak kritizovaného prohřešku ze seznamu módních faux pas, protože díky barevnému designu se s nimi bude chtít pochlubit každý, kdo není úplný suchar.

Spešl ponožková akce Royal Socks na Prague Fashion Marketu

Ponožky Royal Socks mužeš pořidit na největším trhu nezávislé módy, šperků a designu Prague Fashion Market který bude probíhat od 27. do 29.11.2015 v prostorách hal 13 a 40 v Holešovické tržnici.

Teď už víš, že darovat kvalitní ponožky pod stromeček má rozhodně nejen patu, ale i hlavu. O to víc tě potěším následující akcí! Při nákupu 4 různých ponožek získáš dárkovou krabici zdarma. Pořešíš tak snadno dárky pro milovaného muže.  

Jinak jsou k dostání v obchodech:

- Fashion Therapy, Pánská pasáž, Na Příkopě 23 Praha 1. www.fashion-therapy.cz

- Barker, Havířská 394/6, 110 00 Praha 1. www.barker-shoes.cz

- T.M. Lewin, Centrum Chodov, Nákupní Galerie Myslbek, OC Nový Smíchov, Centrum Černý Most, Palladium. www.tmlewin.cz

- MensocksRunstraat 6, 1016 GK Amsterdam. www.mensocks.nl


 

Recenze
Přidat recenzi
jméno
E-mail
Zadejte kód z obrázku: