GAGLIARDI – značka pánského oblečení, která má eleganci a styl.

Cestování  a hledání nových příležitostí byly vždycky mojí velkou vášní . Malta je pro mě též jednou velkou inspirací a myslím, že její kouzlo, slunce a moře dostane kohokoliv.

Vždy jsem obdivovala stylově oblečené muže. Malta mě překvapila. Netušila jsem, že tak velké procento mužů dbá o svůj vzhled a klade velký důraz na styl. Zjistila jsem, že místní muži dávají přednost značce, která má za cíl vyjít vstříc modernímu muži.

Gagliardi je značka, které můžete věřit a těšit se z vysokého standardu kvality jejích prvotřídních obleků a tvořivosti.

Dovolte mi představit oděvní značku, která pomalu ale jistě míří na český trh. Značka Gagliardi sama o sobě spadá pod rodinnou firmu Bortex group. Tento název pochází ze spojení jména  Borg  a textiles- textil. Mluvíme o značce, která má na Maltě již dlouholetou tradici, její vznik datujeme do roku 1964, kdy s myšlenkou přišel zakladatel značky Salvatore, přezdívaný „ Sunny“  Borg, zakladatel značky a firmy Bortex group. Firma se od samotného počátku specializuje na pánskou konfekci, a to především na pánské obleky, saka, kalhoty, košile a doplňky. Zatímco produkuje firma Bortex svoji vlastní značku Gagliardi, spolupracuje taktéž s ostatními značkami z celého světa.

Samotná značka Gagliardi dostala název díky jedné z přezdívek „Gagliardi“, tak jak všichni majiteli říkali. Za vznikem značky stojí příběh, příběh, který je úspěšný nejenom ve státech Evropy, ale i ve světě a věříme, že si ho oblíbí i čeští milovníci elegantní mody.

AUTUMN & WINTER  by Gagliardi

S pochmurnými podzimními dny a ubývajícím slunečním svitem přichází Gagliardi s AUTUMN & WINTER kolekcí, která má přinést i do ne zrovna teplých dnů „kousek léta“ a eleganci. Nová kolekce je totiž inspirovaná oblíbenou italskou destinací Benátkami. Celá kolekce je tak inspirovaná venetskou elegancí, charakteristickou rezervovaností  a  stylem „Savoire faire.“ 

Tajemné venetské uličky, gondoly, venetské kanály, starověké zdi s překrásnými vzory - to všechno můžete najít v nové kolekci. Město lásky, Benátky, bylo velkou inspirací a kousek tohoto nádherného města se tak nachází v každém kousku nové kolekce.

Gagliardi a jeho kolekce podzim - zima nabízí velkou škálu barev od šedé, světle hnědé barvy, přes modrou až po indigově modrou. Taktéž v rozmanitosti materiálů se meze nekladou. Prošívání, kepr, vlna, manšestr, tím vším je charakteristická nová kolekce. Velký důraz je kladen především na detail.


S novými kousky od Gagliardi určitě nezapadnete v davu. 

Navštivte butik Fashion Therapy kde si brzy budete moct pořidit nadherné doplňky Gagliardi v Praze a nebo prohlédněte si celou nabídku v online obchodě značky a splňte si své sny o elegantním obleku.

(autor : Kristýna Babulíková)

 

Recenze
Přidat recenzi
jméno
E-mail
Zadejte kód z obrázku: