Kolekce Antony Morato Podzim/zima 15/16

Podzimní/zimní kolekce italské značky pánského oblečení a doplňků Antony Morato 2015/16 je skutečnou poctou Itálii a její hodnotam. Je to pocta civilizace, která okouzlila celý svět. Je to její hlavní město Řím, které je symbolem historie a kultury.

Black Label - kolekce značky Antony Morato inspirována nočním životem a dekadentní atmosféru města. Lineární a minimalistické tvary typické pro funkcionalistickou architekturu jsou připomenuty v tuhých a lesklých látkach, osvícených živými barvami, jako šarlatově červená a zelená, které prohříváji přísný a elegantní styl černých a šedých odstínů.

Gold Label je nejvíce neformální kolekce Antony Morato a připomíná se vzpurným porušováním zákonů a historických dejin z roku 1960. Kolekce se vrací k filmové klasice a její slavným lokalitam a zároveň vrací k životu džínové trendy přes kultovní předměty, jako je denim Blouson. Bezstarostný styl s retro nádechem má část kolekci s názvem Via Veneto, a zdůrazňovan přes detaily jako matelassé (Matelasse je typ dvojité tkané textilie, který jako první získal popularitu v 18. století.), vodorovné pruhy v klasických barvách jako modrá a vinová. Konstrukce máji hladký a elegantní vzhled současností.

  

Silver Label je kolekce módního sportovního oblečení. Tato kolekce je inspirována klasickým Římem a porovnává dynamický a metropolitní styl dnešních měst slavnostním sochami sportovců a slavných památek věčného města. Bundy a mikiny jsou prošívané a zvýrazněné výkresy s výbušnými barvy jako oranžová a modrá. Má to dynamický a trendový street styl.

Podzimní/zimní kolekci Antony Morato si máte možnost pořídit v nákupní galerii Pánská pasáž, Na Příkopě 23, Praha 1 v obchodě Fashion Therapy. www.fashion-therapy.cz

   

 

Recenze
Přidat recenzi
jméno
E-mail
Zadejte kód z obrázku: